8 patarimai dvasios sveikatai: jeigu jų laikysitės, gyvensite su švaria siela

blog_img1

1. Nesikiškite į svetimus reikalus, kol jūsų to nepaprašė

 Dauguma mūsų patys susikuriame problemų, nes labai dažnai kišamės į svetimus reikalus. Mes tai darome, nes esame įsitikinę, kad taip elgtis geriausia ir kad mūsų vienintelių logika yra teisinga.

 Galiausiai mes kritikuojame tuos, kurie nesutinka su mūsų pozicija, ir stengiamės nukreipti juos teisinga linkme, t.y. ta, kuri, mūsų nuomone, yra teisinga. Taip elgdamiesi paneigiame asmenybės egzistavimą, vadinasi, ir Dievo buvimą, nes jis kiekvieną mūsų sukūrė unikalų. Dievas stebi visus ir viską, pasitikėkite Juo!

 2. Mokykitės atleisti ir pamiršti

 Tai pats efektyviausias būdas pasiekti dvasios ramybę. Jei mus įžeidė, mes tam asmeniui jaučiame neigiamus jausmus.Pamirštame, kad įžeisti buvome tik kartą, ir nuolat kurstome savo neapykantą. Todėl amžinai „laižome tą pačią žaizdą“. Tikėkite Dievo ir karmos teisingumu. Leiskite jam teisti jus įskaudinusių žmonių poelgius. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad eikvotumėte jį visokiems niekams. Atleiskite, atleiskite ir eikite į priekį.

 3. Neieškokite visuotinio pripažinimo

Šiame pasaulyje pakanka savanaudžių. Jie retai vertina žmones, nesitikėdami asmeninės naudos. Maža to, niekas nėra tobulas. Tad kodėl jūs vertinate pagyras tokio paties mirtingojo kaip ir jūs? Kodėl jūs taip trokštate pripažinimo? Tikėkite savimi. Svetimos pagyros ilgai netrunka. Vykdydami savo įsipareigojimus, nepamirškite moralės ir nuoširdumo. Visa kita palikite Dievui.

4. Pamirškite pavydą

Visi žinome, kaip pavydas gali sutrikdyti mūsų dvasios ramybę. Pavyzdžiui, jūs manote, kad dirbote stropiau už savo kolegas, tačiau paaukštinti buvo jie, ne jūs. Ar turėtumėte jiems pavydėti? Ne. Atminkite, kad kiekvieno iš mūsų gyvenimas susiklosto pagal mūsų ankstesnių veiksmų ir poelgių, taip pat ankstesnių gyvenimų karmą.Jeigu jums lemta būti turtingu, tai niekas gyvenime tam nesutrukdys. Jūs nieko nepasieksite kaltindami kitus dėl savo nesėkmių. Pavydas tik trukdys jums.

5. Norite pakeisti pasaulį – pradėkite nuo savęs

Nesistenkite vieni pakeisti jus supantį pasaulį, nes vargu, ar jums tai pavyks. Gal geriau pasikeisti patiems? Ir tada net priešiška aplinka taps miela ir harmoninga.

 6. Susitaikykite su tuo, ko negalima pakeisti

 Tai geriausias būdas trūkumus paversti privalumais. Kiekvieną dieną mes susiduriame su nepatogumais, irzlumu, ligomis ir nelaimingais atsitikimais, kurių negalime kontroliuoti. Turime mokytis juos priimti sakydami sau: „Taip norėjo Dievas. Tegul taip ir bus.“ Juk Dievo logika yra už mūsų suvokimo ribų. Tikėkite tuo ir tapsite pakantesni, stipresni ir valingesni.

 7. Nekąskite daugiau, nei galite suvalgyti

 Dažnai mes prisiimame daugiau įsipareigojimų, nei galime įvykdyti. Tai darome, kad patenkintume savo Ego. Todėl įvertinkite savo galimybes.

 8. Reguliariai medituokite

Meditacija išlaisvina protą nuo minčių ir tai yra aukščiausia dvasios ramybės būsena. Jeigu jūs kasdien medituosite po 30 minučių, lengviau išsaugosite ramybę likusias 23 valandas ir 30 minučių.Jūsų protas daugiau nebebus įsitempęs, kaip buvo prieš tai. Tai didins darbingumą ir jūs atliksite daugiau darbų per trumpesnį laiką.